Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Pedikiūro ir manikiūro aparatas su siurbliu PEDO SPRINT ECO

Pedikiūro ir manikiūro aparatas su siurbliu PEDO SPRINT ECO

Galingas aparatas pasižymintis lengvu valdymu, puikiu kainos ir kokybės santykiu. Kompaktiškas korpusas su galimybe lengvai valyti ir dezinfekuoti paviršių, rankenos korpusą galima autoklavuoti. Patikimas frezos suspaudimas, greitai ir patogus frezų keitimas. Rankena su mikrovarikliu, lanksčia siurbimo žarna ir dulkių dangteliu. Sukimosi ir dulkių siurbimo galia reguliuojame ant korpuso esančiomis rankenėlėmis.

1 540,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Garso lygis - 60 db dirbant 100 % pajėgumu / 53 db dirbant 20 % pajėgumu

Variklio greitis - 6.000 – 16.000 aps/min

Dulkių surinkėjo galia - 180 l/min

Elektros jungtis - 220-240 V, 50-60Hz

Matmenys - Ilgis 250 x Aukštis 180 x Plotis 140 mm

Prietaiso svoris - 3 kg

Apie gamintoją

SÜDA buvo įkurta 1924 m. vokiečių juvelyrų mieste Pforzheime ir iš pradžių specializavosi juvelyrikos įrangos gamyboje. Vokiečių meistrų kartų tradicijų tęstinumas leido išsaugoti tą originalų „juvelyrikos“ požiūrį į pedikiūrą iki pat šiol, todėl šiandien SÜDA yra viena didžiausių podologijos ir pedikiūro produktų gamintoja pasaulyje - daugiau nei 100 000 specialistų visame pasaulyje teikia pirmenybę šios įmonės gaminiams.

Nepriekaištinga vokiečių kokybė ir novatoriškos SÜDA technikos leis rasti tinkamą sprendimą bet kokiose situacijose, su kuriomis susiduria pėdų priežiūros specialistai ir pedikiūro meistrai.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*