Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Pedikiūro ir manikiūro aparatas su siurbliu SUDA VAC S

Pedikiūro ir manikiūro aparatas su siurbliu SUDA VAC S

„Tylioji revoliucija“. Vienas pačių tyliausių aparatų su įmontuotu dulkių siurbliu šiandienos rinkoje. Inovatyvi Silent Air technologija. Kuriant šį aparatą ypatingas dėmesys buvo skiriamas dulkių siublio galios didinimui ir triukšmo lygio mažinimui. Ypatingai tylus veikimas. Naujausia dulkių siurblio bešepetėlio variklio technologija leidžia dirbti ilgesnį laiką neatliekant techninio aptarnavimo. LCD ekrane rodomi visi svarbūs veikimo parametrai, tokie kaip siurbimo galia, greitis ir sukimosi kryptis, įspėjimas apie dulkių maišelio keitimą, techninį aptarnavimą. ĮJUNGTI/IŠJUNGTI mygtukai ant rankenos.

2 320,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Garso lygis - 49 db dirbant 100 % pajėgumu / 45 db dirbant 20 % pajėgumu

Variklio greitis - 6.000 – 40.000 aps/min

Dulkių surinkėjo galia - 210 l/min

Elektros jungtis - 110-240 V, 50-60Hz

Matmenys - Ilgis 275 x Aukštis 120 x Plotis 225 mm

Prietaiso svoris - 3,5 kg

Apie gamintoją

SÜDA buvo įkurta 1924 m. vokiečių juvelyrų mieste Pforzheime ir iš pradžių specializavosi juvelyrikos įrangos gamyboje. Vokiečių meistrų kartų tradicijų tęstinumas leido išsaugoti tą originalų „juvelyrikos“ požiūrį į pedikiūrą iki pat šiol, todėl šiandien SÜDA yra viena didžiausių podologijos ir pedikiūro produktų gamintoja pasaulyje - daugiau nei 100 000 specialistų visame pasaulyje teikia pirmenybę šios įmonės gaminiams.

Nepriekaištinga vokiečių kokybė ir novatoriškos SÜDA technikos leis rasti tinkamą sprendimą bet kokiose situacijose, su kuriomis susiduria pėdų priežiūros specialistai ir pedikiūro meistrai.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*