Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Pedikiūro ir manikiūro aparatas NAIL M110

Pedikiūro ir manikiūro aparatas NAIL M110

Akomuliatorinis, nešiojamas ir paprastai valdomas aparatas profesionaliam naudojimui, greitai ir paprastai keičiamos frezos. Nail M110 stebina techninėmis naujovėmis ir moderniu dizainu. Lengva, tyli ir saugi mikromotorinė rankena be vibracijos. Prietaisas gali būti pritvirtintas tiesiai prie kūno naudojant klubų diržą, taip pat gali būti naudojamas be laido iki 5 valandų, turi įkraunamas baterijas. Profesionaliam odos, bei natūralių ir dirbtinių nagų šlifavimui. Be dulkių siurblio.485,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Veikimo laikas: 5 valandos (maksimaliu greičiu), 9 valandos (vidutiniu greičiu)

Variklio greitis - 6.000 – 25.000 aps/min

Elektros jungtis - 100-240 V, 50-60Hz

Matmenys - Ilgis 6,7 x Aukštis 3,0 x Plotis 13,2 cm

Prietaiso svoris - 185 g

Apie gamintoją

SÜDA buvo įkurta 1924 m. vokiečių juvelyrų mieste Pforzheime ir iš pradžių specializavosi juvelyrikos įrangos gamyboje. Vokiečių meistrų kartų tradicijų tęstinumas leido išsaugoti tą originalų „juvelyrikos“ požiūrį į pedikiūrą iki pat šiol, todėl šiandien SÜDA yra viena didžiausių podologijos ir pedikiūro produktų gamintoja pasaulyje - daugiau nei 100 000 specialistų visame pasaulyje teikia pirmenybę šios įmonės gaminiams.

Nepriekaištinga vokiečių kokybė ir novatoriškos SÜDA technikos leis rasti tinkamą sprendimą bet kokiose situacijose, su kuriomis susiduria pėdų priežiūros specialistai ir pedikiūro meistrai.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*