Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Propolis Rufus

Propolis Rufus

Greita ir efektyvi pagalba esant odos pažeidimui/uždegimui. 10 ml ir 30 ml

17,00 €
Kaina meistrams
Talpa
Kiekis:

Detaliau

Rufus propolis pagreitina žaizdų gijimo procesą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir yra natūralus anestetikas. Praturtintas mikroelementais, skatina pažeistų odos sričių regeneraciją.

Sudėtyje yra terpeno rūgščių, kurios turi priešgrybelinį poveikį. Sustiprina antibiotikų poveikį, pailgina jų veikimo laiką.

Nesuformuoja plėvelės ant odos paviršiaus. 

Veikliosios medžiagos:

Propolis (25-30 %)

Naudojimas

Naudoti 2 kartus per dieną ant žaizdų, įpjovimų, uždegimų.

Indikacijos

  • Tinka diabetu sergantiems žmonėms
  • Tinka atopiniu dermatitu sergantiems žmonėms
  • Tinka nėščiosioms ir žingančioms moterims
  • Tinka vaikams nuo 3 metų

Sudėtis

Propolis extract, Alcohol.


Kilmės šalis - Turkija. 

Apie gamintoją

Bendrovė Rufus Kozmetik buvo įsteigta 2015 metais Turkijos teritorijoje. Bendrovės laboratorija randasi Izmiro mieste ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos. Rufus Kozmetik bendrovė kartu su profesionalių specialistų komanda pateiks Jums patikimą ir efektyvų sprendimą. Produkcija atitinka kokybės ir gaminio patikimumo reikalavimus, jai yra taikomos griežtos prekių kontrolės procedūros.

Nuo 2015 metų bendrovė užsiima odos ir nagų problemų tyrimais ir kuria savo produktus, skirtus podologijos ir estetinio manikiūro-pedikiūro segmentui.

Rufus Kozmetik kruopščiai atrenka žaliavas savo kosmetikos formulėms, pirmenybę teikia natūraliam pagrindui ir kiekvieno atskiro ingrediento kokybei.

Kasmet Rufus Kozmetik dalyvauja manikiūro ir pedikiūro industrijos parodose. Rufus Kozmetik skiria dėmesį kiekvienam vartotojui, atsižvelgdama į jo skonį ir yra atsakinga už savo produkto kokybę ir saugumą. Prekės yra pagamintos vadovaujantis Pranešimo apie rinkai tiekiamus produktus ir atitinkamai pagal Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos kriterijus.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*