Stilinga medicininė avalynė NEW FEET - modelis 221-40-115
  • %
  • N

Stilinga medicininė avalynė NEW FEET - modelis 221-40-115

pavasario-vasaros kolekcija. spalva: balta

vienu dydžiu mažinti. paskutinė pora

Kilmės šalis: Danija

Dydis: 38 (atitinka 37). 

Daugiau: https://www.new-feet.com/

118,30 €
169,00 €
Kiekis:
Paskutinė prekė

Apie gamintoją

Mūsų pėdos neša mus per gyvenimą. Vaikščiojimas ir judėjimas yra gero gyvenimo pagrindas. Tuo momentu, kai judėjimo prietaisui kyla pavojus, pastebimai pablogėja mūsų gyvenimo kokybė. Štai kodėl mes turėtume sutelkti dėmesį į savo kojas. O mūsų pėdų gerovei lemiamas veiksnys yra avalynės pasirinkimas.

NEW FEET - tai avalynė, pagamintą remiantis ortopediniu meistriškumu sąmoningam vartotojui, kuris vertina savo sveikatą ir avalynės poveikį jai. 

Kuo ypatinga šį avalynė?

1. Avalynė grupuojama ne tik į dydžius pagal pėdos ilgį, bet ir į dydžius pagal plotį: S (siaura), M (vidutinė), W (plati), tam kad tobulai atitiktų individualią kiekvieno žmogaus pėdos formą.  Avalynė turi didesnę apimtį, lyginant su įprasta avalyne.

2. Didelis dėmesys skiriamas padui, o tiksliau dviem pado savybėms:

· stabilumas kulne

· įvairaus laipsnio lankstumas priekinėje pėdos dalyje

Tai pavyksta pasiekti dėl įtaisyto įtvaro pado gale. Pėdos priekinės dalies lankstumas priklauso nuo pado konstrukcijos ir medžiagos. Kartais naudojamas 2 komponentų padas, kuriame galima tiksliau sureguliuoti priekinės pėdos lankstumą.

NEW FEET avalynė pagaminta su Strobel konstrukcija. Strobel konstrukcija yra techninis terminas, apibūdinantis ortopedijos pasaulyje naudojamą konstrukciją. Prieš montuojant ant pado, kaip pirštinė - susiuvama viršutinė ir vidurinė dalys.

3. Batų vidus - NEW FEET naudoja specialią technologiją, kad vidinės avalynės siūlės nevargintų odos. Tai daroma todėl, kad avalynę naudojant diabetikams būtų išvengta pėdų įbrėžimų ir opų.

4. Ypatingas pamušalas. Avalynės gamybai naudojamas pamušalas OnSteam®, dar vadinamas "technine oda", nes jis plačiai naudojamas kaip oda. Tai mikropluošto medžiaga, kuri sugeria 6 kartus daugiau drėgmės nei oda. Rezultatas – komfortas ir sausumo pojūtis. Medžiaga pasižymi antibakteriniu poveikiu ir yra tvariai sertifikuota. Diabetikams „OnSteam®“ turi didelį privalumą, nes nesukietėja ir nesutrūkinėja, kaip laikui bėgant gali atsitikti su oda. Be to, OnSteam® gaminamas nedarant poveikio CO2 balansui. 

5. Smūgio amortizacija ir vidpadiai. Jei jūsų batai neamortizuos stiprių smūgių - rezultate greičiau pavargsite. New Feet turi geriausią amortizacinę sistemą avalynės rinkoje. Jis pagamintas iš Protektor® vidpadžių, kurie yra NEW FEET avalynės pagrindas. Visoje avalynėje naudojamas 6 mm Protektor® vidpadis.

6. Šiuolaikiški ir stilingi modeliai, kolekcijos atnaujinamos kas pusę metų. 
_____________________________________________________________________________________________________

Todėl drąsiai galima teigti, kad NEW FEET gamina patogiausią avalynę rinkoje. Nepalikite savo sveikatos ir savijautos bėdoje pasirinkę netinkamą avalynę. 

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*