Cinko tepalas su džiovinančiu efektu Rufus MODUM Zinc

Cinko tepalas su džiovinančiu efektu Rufus MODUM Zinc

Cinko tepalas su džiovinančiu efektu apsaugantis nuo padidėjusio prakaitavimo. 50 ml 

Kilmės šalis: Turkija

Prekės kodas: RUF007

15,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Džiovintis cinko tepalas naudojamas tarpupirščių džiovinimui bei nuo delnų ir pėdų hiperhidrozės (padidėjusio prakaitavimo). Sugeria drėgmę neužkimšdamas prakaito liaukų. Tinka naudoti po nudegimo, ant odos iššutimų ir ar esant odos paraudimui. Turi antibakterinių savybių, pašalina nemalonų kvapą. 


Veikliosios medžiagos:

● Peru balzamas
● Cinkas
● Taukmedžio sviestas

Naudojimas

Naudoti 1-3 kartus per dieną, prieš tai apdorojus odos sritį antiseptiniu skysčiu.

Indikacijos

  • Tinka diabetu sergantiems žmonėms
  • Tinka atopiniu dermatitu sergantiems žmonėms
  • Tinka nėščiosioms ir žingančioms moterims
  • Tinka vaikams nuo 3 metų

Sudėtis

Aqua, Zinc Oxide, Coco-caprylate, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Laurus Nobilis Leaf Oil, Laurus Nobilis Leaf Oil.

Apie gamintoją

Bendrovė Rufus Kozmetik buvo įsteigta 2015 metais Turkijos teritorijoje. Bendrovės laboratorija randasi Izmiro mieste ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos. Rufus Kozmetik bendrovė kartu su profesionalių specialistų komanda pateiks Jums patikimą ir efektyvų sprendimą. Produkcija atitinka kokybės ir gaminio patikimumo reikalavimus, jai yra taikomos griežtos prekių kontrolės procedūros.

Nuo 2015 metų bendrovė užsiima odos ir nagų problemų tyrimais ir kuria savo produktus, skirtus podologijos ir estetinio manikiūro-pedikiūro segmentui.

Rufus Kozmetik kruopščiai atrenka žaliavas savo kosmetikos formulėms, pirmenybę teikia natūraliam pagrindui ir kiekvieno atskiro ingrediento kokybei.

Kasmet Rufus Kozmetik dalyvauja manikiūro ir pedikiūro industrijos parodose. Rufus Kozmetik skiria dėmesį kiekvienam vartotojui, atsižvelgdama į jo skonį ir yra atsakinga už savo produkto kokybę ir saugumą. Prekės yra pagamintos vadovaujantis Pranešimo apie rinkai tiekiamus produktus ir atitinkamai pagal Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos kriterijus.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*