Avalynės dezodorantas su kvepalais Rufus Shoe Deo

Avalynės dezodorantas su kvepalais Rufus Shoe Deo

Malonaus kvapo avalynės dezodorantas, su kvepalais. 200 ml

Kilmės šalis: Turkija

Prekės kodas: RUF008

16,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Dezinfekuoja bet kokio tipo avalynę ir neutralizuoja kvapus.  Sukurtas pilnai pašalinti nemalonius batų kvapus. Priešgrybelinė profilaktika.

Veikliosios medžiagos:

● Kvepalai
● Barzdotųjų kedenių ekstraktas
● Trometaminas

Naudojimas

Purkšti ant vidinio bato paviršiaus, leisti išdžiūti 1-2 minutes. Siekiant maksimalaus efektyvumo,batus rekomenduojama apdoroti iš vakaro. Naudokite pagal poreikį.

Indikacijos

  • Tinka diabetu sergantiems žmonėms
  • Tinka atopiniu dermatitu sergantiems žmonėms
  • Tinka nėščiosioms ir žingančioms moterims
  • Tinka vaikams nuo 3 metų

Sudėtis

Aqua, Isopropyl alcohol, Isopropyl alcohol, Parfum, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Tromethamine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide.

Apie gamintoją

Bendrovė Rufus Kozmetik buvo įsteigta 2015 metais Turkijos teritorijoje. Bendrovės laboratorija randasi Izmiro mieste ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos. Rufus Kozmetik bendrovė kartu su profesionalių specialistų komanda pateiks Jums patikimą ir efektyvų sprendimą. Produkcija atitinka kokybės ir gaminio patikimumo reikalavimus, jai yra taikomos griežtos prekių kontrolės procedūros.

Nuo 2015 metų bendrovė užsiima odos ir nagų problemų tyrimais ir kuria savo produktus, skirtus podologijos ir estetinio manikiūro-pedikiūro segmentui.

Rufus Kozmetik kruopščiai atrenka žaliavas savo kosmetikos formulėms, pirmenybę teikia natūraliam pagrindui ir kiekvieno atskiro ingrediento kokybei.

Kasmet Rufus Kozmetik dalyvauja manikiūro ir pedikiūro industrijos parodose. Rufus Kozmetik skiria dėmesį kiekvienam vartotojui, atsižvelgdama į jo skonį ir yra atsakinga už savo produkto kokybę ir saugumą. Prekės yra pagamintos vadovaujantis Pranešimo apie rinkai tiekiamus produktus ir atitinkamai pagal Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos kriterijus.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*