Distribucija

Jūsų verslo pėdomis

Pagaliau Lietuvoje veikiančioms podologijos klinikoms, grožio salonams, pedikiūro ir kosmetologijos studijoms, dermatologijos kabinetams ir vaistinėms atsiveria naujos galimybės plėsti ir stiprinti pėdų priežiūros produktų asortimentą bei iš to uždirbti.  

Ekskliuzyviniais pagrindais atstovaudami tarptautiniams sektoriaus ekspertams, tokiems kaip Ocean Pharma (Spirularin,) Rufus, Skincer ir kt., esame pasirengę pasiūlyti geresnį produktų kainos ir kokybės santykį bei išskirtines partnerystės sąlygas profesionalams.

Susisiekite, ir mes įrodysime, kad gana uždaroje Baltijos rinkoje, atsivėrus platesniam profesionalių pėdų priežiūros priemonių pasirinkimui, turite puikias galimybes būti žingsniu priekyje.  

“Per ilgus darbo metus išvystę tarptautinę tiekimo grandinę pasiekėme, jog rinktiniai pėdų priežiūros prekiniai ženklai palankiomis sąlygomis pasiektų mūsų regioną ir suteiktų daugiau pasirinkimo laisvės mūsų klientams. 

Stipriausias mūsų atstovaujamų produktų kokybės įrodymas yra tai, jog visus juos esame patys patikrinę ir atsirinkę aptarnaudami pacientus Šiauliuose veikiančioje Baltic Foot studijoje. Mūsų misija – pasiekti, kad pėdų priežiūros priemonių pasirinkimą Baltijos regione lemtų ne marketingas ir reklama, o realus produktų poveikis pacientų sveikatai.”

Okstana Sobolevskaja
Baltic Foot Supply vadovė

Our partners
3TO GmbH
IONTO Health & Beauty GmbH
LIGAMED medical Produkte GmbH
LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG
New Feew Medical Footwear A/S
Ocean Pharma GmbH
PRONTOMED GmbH
Rufus Kozmetik
Shoefresh
Contact us
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*