Podologijos kabinetas

Ženkite drąsiai!

Šiauliuose, InMedica klinikoje įsikūręs Baltic Foot podologijos kabinetas laikosi nuostatos, jog estetika tėra svarbi sveikatos funkcija, o ne atvirkščiai. Dėl to mūsų pėdų priežiūros kabinete, atliekame ne estetines procedūras, o sprendžiame gilumines, neretai įsisenėjusias pėdų sveikatos problemas (įaugusių nagų korekcijos, grybelio gydymas, hiperhidrozės gydymas, diabetinės pėdos procedūros ir kt. probleminių pėdų procedūros).

Podologijos kabineto įkūrėja – medicininį išsilavinimą turinti, sertifikuota podologijos ekspertė Veneta Liaudanskienė. Jau daugiau kaip tryliką metų stažuotėse Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje bei Ukrainoje sukauptą patirtį ji pritaiko konsultuodama ir atlikdama pėdų priežiūros procedūras klientams iš visos Lietuvos.  

Individualus dėmesys, moderni įranga, maksimaliai sterili ir komfortiška aplinka bei procedūros, kurių rezultatais galite neabejoti, - visa tai užtikrina Baltic Foot.

Rinktis paslaugas

"Per daugiau nei dešimtmetį klinikinės praktikos ant sveikų pėdų „pastatėme” šimtus žmonių, tuo pačiu užkirsdami kelią antrinėms problemoms, kurias pažeistos pėdos dažnai perduoda visam kūnui. Kuomet chroninės pėdų problemos išsprendžiamos, pagerėja bendra viso organizmo sveikata. 

Visuminis gydymo ir estetikos paslaugų ciklas gali iš esmės pakeisti žmogaus gyvenimą tiek fizinės, tiek psichologinės sveikatos prasme. 

Dar neseniai viešumoje be uždarų batų nedrįsęs pasirodyti žmogus nuo šiol su malonumu ir pasitikėjimu keliaus į paplūdimį, pradės sportuoti ar pasileis su draugais bėgti vaikystės pievomis”.

Veneta Liaudanskienė
Baltic Foot
Podologijos kabinetas
InMedica Klinika

Paslaugos
Registracija telefonu: +370 699 80980
Saugus aparatinis pedikiūras
Trukmė: 2 val.
40 €
Higieninis pedikiūras
Trukmė: 2 val.
40 €
Probleminių pėdų procedūra
Trukmė: 2,5 val.
50-80 €
Įaugusio nago korekcija Titano Siūlu (1 nagui)
Trukmė: 0,5 val.
35 €
Konsultacija
Trukmė: 0.5 val
10 €
Paslaugos
Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*