Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Siuntos paprastai išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo ir siunčiamos per DPD kurjerių tarnybą į paštomatą arba iki durų. Į siuntimo kainą įskaičiuotos visos pakavimo bei siuntimo išlaidos. Jei pageidaujate už siuntą atsiskaityti pristatymo metu, bus taikomas papildomas mokestis - 2,50 €, todėl prieš pasirinkdami šį mokėjimo būdą įsitikinkite, kad šios sąlygos tinkamos. Užsakymams, kurių suma siekia 60 € ir daugiau siuntimo išlaidos nėra skaičiuojamos. 

Tais atvejais, kai pirkėjas neatsiima siuntos iš DPD paštomato arba kurjeris negali susisiekti dėl pristatymo iki durų, siunta grąžinama pardavėjui - pirkėjo pasirinkimu galimas sumokėtos sumos grąžinimas, atskaičius siuntimo paslaugos kainą (2,80 € arba 5,50 €) arba pakartotinis siuntimas apmokant siuntimo bei grąžinimo paslaugos kainą.

Užtikriname, kad pakavimo medžiagos yra kokybiškos, o Jūsų siunta yra apsaugota tinkamai.

Grąžinimas

Per 14 dienų pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę galite tik tuo atveju, jeigu prekės nenaudojote ir nepažeidėte jos prekinės išvaizdos. Tai taip pat reiškia, kad privalote išsaugoti ir nepažeisti prekės pakuotės, o įsigytą prekę apžiūrėti tik taip, kaip tai galėtumėte padaryti tiesiogiai prekybos vietoje. Jei Pirkėjas nusprendžia grąžinti Prekes – jis įsipareigoja tai padaryti savo lėšomis kurjeriu iki durų šiuo adresu:

  • MB Baltic Foot
  • Tilžės g. 68, 78157, Šiauliai, Lietuva
  • +37064568691

Grąžinamos Prekės turi būti tinkamai įpakuotos, tai yra taip, kad jas transportuojant pastarosios nebūtų sugadintos. Prekės ir jų pakuotės privalo būti nepažeistos, tokioje pačioje būsenoje, kokioje jos buvo gaunant Prekes. 

Prekių grąžinimo terminas skaičiuojamas nuo sekančios dienos po prekės gavimo.