Apie mus

Baltic Foot - tai Lietuvoje įsikūrusi pėdų priežiūros ekspertų kompanija, kurios tikslas yra puoselėti pėdų priežiūros kultūrą visose Baltijos šalyse. 

Bendrovės veiklą sudaro dvi pagrindinės šakos – produktų distribucija (Baltic Foot Supply) bei klinikinė praktika (Baltic Foot Practice). Dirbame tam, kad nuo šiol pėdų sveikatai būtų skiriamas profesionalus dėmesys ir kad mūsų klientai visada būtų žingsniu priekyje. 

Nes sveikos pėdos sveiką žmogų nešioja.

Baltic Foot Supply

Baltic Foot Supply – užsiima rinktinių pėdų, odos ir nagų priežiūros produktų distribucija Baltijos šalyse. Bendrovė ekskliuzyviniais pagrindais atstovauja tokiems tarptautiniams podologijos prekės ženklams, kaip: SPIRULARIN, SUDA, PRONTOMAN, LUKAS, CAREMED, CLAUBERG, HERBITAS ir RUFUS.

Šių ženklų produkciją tiekiame Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse veikiančioms podologijos klinikoms, kabinetams, grožio salonams, pedikiūro, manikiūro bei kosmetologijos studijoms, dermatologijos kabinetams.

Baltic Foot Supply – tai asmeninio dėmesio bei tvarios partnerystės vardas odos ir nagų priežiūros produktų srityje. Bendrovė specializuojasi tokių produktų importo ir tiekimo grandinės valdyme. Nuo pat pradžių siekiame, kad gana uždaroje Baltijos rinkoje atsivertų platesnis profesionalių pėdų priežiūros priemonių pasirinkimas ir kad mūsų klientai visuomet būtų žingsniu priekyje.  

Gauti pasiūlymą

Baltic Foot Practice

Šiaulių InMedica Klinikoje įsikūrusio pėdų priežiūros kabineto istorija prasidėjo 2010-aisiais metais, kuomet sertifikuota ir medicininį išsilavinimą turinti pėdų priežiūros ekspertė Veneta Liaudanskienė pastebėjo nejaukų faktą. Lietuvoje apstu pedikiūro paslaugas teikiančių kabinetų, tačiau beveik nėra specializuotų klinikų, kurios galėtų suteikti pagalbą problemų su pėdomis turintiems žmonėms. 

Net ir tuose pačiuose pedikiūro kabinetuose, deja, vis dar gausu klientų, kurie sveikatos problemas mėgina maskuoti tik laikino ir riboto poveikio kosmetinėmis priemonėmis.

Baltic Foot pėdų priežiūros kabinete vadovaujamasi priešinga filosofija – estetika tėra sveikatos funkcija, o ne atvirkščiai. Medicininį išsilavinimą turinti pėdų priežiūros ekspertė fokusuojasi ne į laikiną problemų maskavimą, o į klinikinį problemų sprendimą. Pas mus sprendžiamos tokios problemos kaip: onichokriptozė (nagų įaugimas), onichodistrofija (infekcinė, grybelinė, trauminė), nagų deformacijos, hiperkeratozė (odos suragėjimas), odos įtrūkimai ir kt. Todėl Baltic Foot pėdų priežiūros kabinete neapsiribojama estetinėmis procedūromis, o siekiama spręsti gilumines, neretai įsisenėjusias pėdų sveikatos problemas. 

Registruotis