Distribucija

Jūsų verslo pėdomis!

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiantiems pėdų priežiūros meistrams, podologams, dermalotogams, klinikoms ir grožio salonams atvėrėme naujas galimybes plėsti ir stiprinti odos ir nagų priežiūros produktų asortimentą bei gauti papildomą finansinę gražą išlaikant aukštus produktų kokybės standartus. 

Per ilgus darbo metus išvystę tarptautinę tiekimo grandinę pasiekėme, jog rinktiniai pėdų, odos ir nagų priežiūros prekiniai ženklai palankiomis sąlygomis pasiektų mūsų regioną ir suteiktų daugiau pasirinkimo laisvės mūsų klientams. 

Ekskliuzyviniais pagrindais atstovaudami tokius prekės ženklus kaip SPIRULARIN, PRONTOMAN, SÜDA, LUKAS-ERZETT, HERBITAS, FRESCO ir kt. esame pasirengę pasiūlyti geresnį produktų kainos ir kokybės santykį bei išskirtines partnerystės sąlygas profesionalams.

Susisiekite, ir mes įrodysime, kad gana uždaroje Baltijos rinkoje, atsivėrus platesniam profesionalių priemonių pasirinkimui, turite puikias galimybes būti žingsniu priekyje.

Plečiame grožio ir sveikatos priežiūros horizontus!

"Stipriausias mūsų atstovaujamų produktų kokybės įrodymas yra tai, jog visus juos esame patys patikrinę ir atsirinkę aptarnaudami lankytojus Šiaulių InMedica Klinikoje įsikūrusiame pėdų priežiūros kabinete. Mūsų misija – pasiekti, kad pėdų priežiūros priemonių pasirinkimą Baltijos regione lemtų ne marketingas ir reklama, o realus produktų poveikis Jūsų klientų sveikatai.

Be to, mūsų esamų klientų lojalumas ir vis augančių naujų klientų pasitikėjimas paskatino mus plėsti savo prekių asortimentą, todėl glaudžiai bendradarbiaujame tiek su jau pripažintais prekiniais ženklais, tiek su novatoriškomis įmonėmis, siekdami pateikti jums naujausias tendencijas ir laiko patikrintą klasiką. Nuo medicininių preparatų iki prabangių odos ir nagų priežiūros priemonių. Mes pasirašome po kiekvienu savo siūlomu produktu užtikrindami, kad jie atitinka aukščiausius kokybės ir veikimo standartus."

Oksana Sobolevskaja
Baltic Foot Supply vadovė

Mūsų partneriai
3TO GmbH
CareMed GmbH
Fresco Internacional 2005
IONTO Health & Beauty GmbH
Laboratorios Herbitas S.L.
LIGAMED medical Produkte GmbH
LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG
Natrudes BmbH
New Feew Medical Footwear A/S
Ocean Pharma GmbH
PODERM proffesional
PRONTOMED GmbH
Rufus Kozmetik
Shoefresh
Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*