Distribucija

Jūsų verslo pėdomis

Pagaliau Lietuvoje veikiančioms podologijos klinikoms, grožio salonams, pedikiūro ir kosmetologijos studijoms, dermatologijos kabinetams atsiveria naujos galimybės plėsti ir stiprinti pėdų priežiūros produktų asortimentą bei iš to uždirbti.  

Ekskliuzyviniais pagrindais atstovaudami tarptautiniams sektoriaus ekspertams, tokiems kaip LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG (šlifavimo gaubteliai), Ocean Pharma GmbH (Spirularin), PRONTOMED GmbH (Prontoman), IONTO Health & Beauty GmbH (SÜDAcare) ir Rufus Kozmetik, esame pasirengę pasiūlyti geresnį produktų kainos ir kokybės santykį bei išskirtines partnerystės sąlygas profesionalams.

Susisiekite, ir mes įrodysime, kad gana uždaroje Baltijos rinkoje, atsivėrus platesniam profesionalių pėdų priežiūros priemonių pasirinkimui, turite puikias galimybes būti žingsniu priekyje.  

“Per ilgus darbo metus išvystę tarptautinę tiekimo grandinę pasiekėme, jog rinktiniai pėdų priežiūros prekiniai ženklai palankiomis sąlygomis pasiektų mūsų regioną ir suteiktų daugiau pasirinkimo laisvės mūsų klientams. 

Stipriausias mūsų atstovaujamų produktų kokybės įrodymas yra tai, jog visus juos esame patys patikrinę ir atsirinkę aptarnaudami lankytojus Šiauliuose veikiančioje Baltic Foot studijoje. Mūsų misija – pasiekti, kad pėdų priežiūros priemonių pasirinkimą Baltijos regione lemtų ne marketingas ir reklama, o realus produktų poveikis Jūsų sveikatai.”

Okstana Sobolevskaja
Baltic Foot Supply vadovė

Mūsų partneriai
IONTO Health & Beauty GmbH
LIGAMED medical Produkte GmbH
LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG
Ocean Pharma GmbH
PRONTOMED GmbH
Rufus Kozmetik
Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*