Distribucija

Jūsų verslo pėdomis

Pagaliau Lietuvoje veikiantiems pėdų priežiūros ir pedikiūro meistrams/podologams, klinikoms ir grožio salonams atsiveria naujos galimybės plėsti ir stiprinti pėdų priežiūros produktų asortimentą bei gauti papildomą finansinę gražą. 

Per ilgus darbo metus išvystę tarptautinę tiekimo grandinę pasiekėme, jog rinktiniai pėdų priežiūros prekiniai ženklai palankiomis sąlygomis pasiektų mūsų regioną ir suteiktų daugiau pasirinkimo laisvės mūsų klientams. 

Ekskliuzyviniais pagrindais atstovaudami tokius prekės ženklus kaip SPIRULARIN, PRONTOMAN, SÜDA, LUKAS-ERZETT, NEW-FEET ir kt. esame pasirengę pasiūlyti geresnį produktų kainos ir kokybės santykį bei išskirtines partnerystės sąlygas profesionalams.

Susisiekite, ir mes įrodysime, kad gana uždaroje Baltijos rinkoje, atsivėrus platesniam profesionalių pėdų priežiūros priemonių pasirinkimui, turite puikias galimybes būti žingsniu priekyje.  

Nemaskuojame pasėkmių, demaskuojame priežastis!

"Stipriausias mūsų atstovaujamų produktų kokybės įrodymas yra tai, jog visus juos esame patys patikrinę ir atsirinkę aptarnaudami lankytojus Šiaulių Varpo Šeimos Klinikoje įsikūrusiame pėdų priežiūros kabinete. Mūsų misija – pasiekti, kad pėdų priežiūros priemonių pasirinkimą Baltijos regione lemtų ne marketingas ir reklama, o realus produktų poveikis Jūsų klientų sveikatai.

Be to, esame vienintelė pėdų priežiūros kompanija, kuri siūlo kompleksinį problemų sprendimą meistrams ir jų klientams - tai medicininė avalynė. 

Yra žinoma, kad viena pagrindinių ir dažniausių pėdų problemų priežasčių - tai netinkama avalynė, kuri gali sąlygoti ne tik pėdų, bet ir sąnarių, stuburo ir kitas problemas. Būkite toks meistras, kuris padeda savo klientams pašalinti priežastis, ne tik pasėkmes - pasiūlykite jiems danišką, ortipediniais principais pagamintą itin stilingą avalynę!

Oksana Sobolevskaja
Baltic Foot Supply vadovė

Mūsų partneriai
3TO GmbH
CareMed GmbH
Fresco Internacional 2005
IONTO Health & Beauty GmbH
Laboratorios Herbitas S.L.
LIGAMED medical Produkte GmbH
LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG
Natrudes BmbH
New Feew Medical Footwear A/S
Ocean Pharma GmbH
PODERM proffesional
PRONTOMED GmbH
Rufus Kozmetik
Shoefresh
Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*