Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Pedikiūro krėslas - kėdė SUDA AF1

Pedikiūro krėslas - kėdė SUDA AF1

Biudžetui draugiškas pedikiūro krėslo modelis SUDA AF1 yra universalus, funkcionalus ir kompaktiškas. Dėl horizontaliai reguliuojamo atlošo AF1 gali būti naudojamas pėdų priežiūros procedūroms, taip pat puikiai tinka masažo procedūroms. Reguliuojamas galvūgalis užtikrina, kad klientas būtų patogioje gulimoje padėtyje. 

2 250,00 €
Spalva
Kiekis:

Detaliau

Ant kėdės pagrindo yra 4 stabilūs ir manevringi ratukai. Su jų pagalba perkelti AF1 į kitą vietą yra itin paprasta. Tuomet ratukus galima lengvai užfiksuoti. 

Kvėpuojantis lygus pamušalas su 10 cm storio putplasčio šerdimi yra ypač atsparus dilimui ir turi šiek tiek grūdėtą paviršių. Pamušalai yra atsparūs vandeniui, sulaiko drėgmę ir yra atsparūs dezinfekavimo bei valymo priemonėms.

· Sėdynės aukštį galima nuleisti iki 51 cm

· Nulenkiami porankiai patogiam ir lengvam atsisėdimui

· Elektrinis sėdynės aukščio reguliavimas kojiniu pedalu

· Dviejų dalių pakojai gali būti reguliuojami individualiai

· Ištraukiama galvos atrama ir pakojai

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Elektros jungtis: 230 V / 50-60 Hz | Galia: 105VA | Ilgis: 166-190 cm | Plotis su porankiais: 76 cm | Sėdynės aukštis: 51-85 cm | Svoris: 60 kg | Maksimali sėdynės apkrova: 150 kg

Apie gamintoją

SÜDA buvo įkurta 1924 m. vokiečių juvelyrų mieste Pforzheime ir iš pradžių specializavosi juvelyrikos įrangos gamyboje. Vokiečių meistrų kartų tradicijų tęstinumas leido išsaugoti tą originalų „juvelyrikos“ požiūrį į pedikiūrą iki pat šiol, todėl šiandien SÜDA yra viena didžiausių podologijos ir pedikiūro produktų gamintoja pasaulyje - daugiau nei 100 000 specialistų visame pasaulyje teikia pirmenybę šios įmonės gaminiams.

Nepriekaištinga vokiečių kokybė ir novatoriškos SÜDA technikos leis rasti tinkamą sprendimą bet kokiose situacijose, su kuriomis susiduria pėdų priežiūros specialistai ir pedikiūro meistrai.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*