Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Keratolitinis purškalas RUFUS Podo-otium

Keratolitinis purškalas RUFUS Podo-otium

Veikia negyvas odos ląsteles, drėkina gyvas odos ląsteles, apsaugo nuo įtrūkimų, 300 ml

20,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Paskirtis

Podo-OTIUM yra keratolitinis purškalas, kuris veikia negyvas odos ląsteles, drėkina gyvas odos ląsteles, apsaugo nuo įtrūkimų. Podo-OTIUM formulėje yra salicilo rūgšties ir Senegalinės akacijos polisacharidų. Polisacharidai sumažina salicilo rūgšties prasiskverbimą į giliuosius odos sluoksnius, todėl produktas išlieka negyvos odos paviršiuje. Podo-OTIUM veikia tik negyvas odos ląsteles ir polisacharidų dėka drėkina gyvas odos ląsteles, apsaugo nuo įtrūkimų ir pagreitina odos pažeidimų gijimo procesą. Jis turi neutralią pH vertę.

Veikliosios medžiagos

  • Salicilo rūgštis
  • Senegalinė akacija

Naudojimas

Podo-OTIUM purškikliu išpurškite pėdų ar pirštų odą ir po 2-3 minučių pašalinkite negyvą odą pedikiūrine kiurete, buku skalpeliu ar freza. Produktą galima naudoti ant pažeistos odos.

Indikacijos

  • Tinka diabetu sergantiems žmonėms
  • Tinka atopiniu dermatitu sergantiems žmonėms
  • Tinka nėščiosioms ir žingančioms moterims
  • Tinka vaikams nuo 3 metų

Sudėtis

Aqua, Alcohol Denat, Cetrimonium Chloride, Urea, Salicylic Acid, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Phenoxyethanol, Acacia Senegal Gum. 

Kilmės šalis - Turkija. 

Apie gamintoją

Bendrovė Rufus Kozmetik buvo įsteigta 2015 metais Turkijos teritorijoje. Bendrovės laboratorija randasi Izmiro mieste ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos. Rufus Kozmetik bendrovė kartu su profesionalių specialistų komanda pateiks Jums patikimą ir efektyvų sprendimą. Produkcija atitinka kokybės ir gaminio patikimumo reikalavimus, jai yra taikomos griežtos prekių kontrolės procedūros.

Nuo 2015 metų bendrovė užsiima odos ir nagų problemų tyrimais ir kuria savo produktus, skirtus podologijos ir estetinio manikiūro-pedikiūro segmentui.

Rufus Kozmetik kruopščiai atrenka žaliavas savo kosmetikos formulėms, pirmenybę teikia natūraliam pagrindui ir kiekvieno atskiro ingrediento kokybei.

Kasmet Rufus Kozmetik dalyvauja manikiūro ir pedikiūro industrijos parodose. Rufus Kozmetik skiria dėmesį kiekvienam vartotojui, atsižvelgdama į jo skonį ir yra atsakinga už savo produkto kokybę ir saugumą. Prekės yra pagamintos vadovaujantis Pranešimo apie rinkai tiekiamus produktus ir atitinkamai pagal Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos kriterijus.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*