Purškalas nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo Rufus Mikozum

Purškalas nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo Rufus Mikozum

Purškiklis, galintis išspręsti nemalonaus kvapo ir diskomforto ant odos problemą. Jis ištirpsta tiesiai ant odos paviršiaus, natūraliai sumažindamas jos pH. Dėl to sulėtėja bakterijų dauginimasis, kas sąlygoja prakaitavimą, nemalonų kvapą, odos riebalavimasi ir ragėjimą. 175 ml

15,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Mikozum naudojimas yra labai paprastas. Pakanka purkšti pėdas ir tarpupirščius 2-3 kartus per dieną. Esant žaliamielės pseudomonos bakterijai, purškiklį taip pat galima naudoti du kartus per dieną, kad rezultatai būtų efektyvūs.

Ypatinga purškalo savybė yra unikalus vandenilio komponentas, kuris pasižymi unikaliomis savybėmis ir dideliu efektyvumu.

Apie gamintoją

Bendrovė Rufus Kozmetik buvo įsteigta 2015 metais Turkijos teritorijoje. Bendrovės laboratorija randasi Izmiro mieste ir yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos. Rufus Kozmetik bendrovė kartu su profesionalių specialistų komanda pateiks Jums patikimą ir efektyvų sprendimą. Produkcija atitinka kokybės ir gaminio patikimumo reikalavimus, jai yra taikomos griežtos prekių kontrolės procedūros.

Nuo 2015 metų bendrovė užsiima odos ir nagų problemų tyrimais ir kuria savo produktus, skirtus podologijos ir estetinio manikiūro-pedikiūro segmentui.

Rufus Kozmetik kruopščiai atrenka žaliavas savo kosmetikos formulėms, pirmenybę teikia natūraliam pagrindui ir kiekvieno atskiro ingrediento kokybei.

Kasmet Rufus Kozmetik dalyvauja manikiūro ir pedikiūro industrijos parodose. Rufus Kozmetik skiria dėmesį kiekvienam vartotojui, atsižvelgdama į jo skonį ir yra atsakinga už savo produkto kokybę ir saugumą. Prekės yra pagamintos vadovaujantis Pranešimo apie rinkai tiekiamus produktus ir atitinkamai pagal Turkijos Sveikatos apsaugos ministerijos kriterijus.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*