Pėdų priežiūros specialistai yra svarbūs sveikatos priežiūros sektoriaus atstovai, kurių vaidmuo apima ne tik pėdas, bet ir jų klientų gyvenimo kokybę, o kartais net psichinę sveikatą.
Pėdų priežiūros specialistas yra žmogus, kuris nusipelno savo klientų pasitikėjimo, padeda jiems atsikratyti kompleksų ir įveikti baimes. Tačiau kaip ir kiekvienas žmogus, meistrai taip pat turi profesinių baimių, kurios dažnai jiems trukdo išnaudoti visą savo potencialą


Štai 3 pagrindinės baimės, kurios trukdo Jums tobulėti. Kaip su tuo kovoti?


Klientas negrįš


Klientų bazės formavimas gali užtrukti net iki dvejų metų, priklauso nuo Jūsų darbo vietos, nuo Jūsų būdo, žinių ar tiesiog laiko - kartais jį tiesiog reikia kantriai išplaukti. Vieni klientai ateina, kiti išeina - tai normalu. Jeigu procedūrą atlikote teisingai, tačiau klientas negrįžo - atsipalaiduokite, tai tiesiog ne Jūsų klientas. Visata nemėgsta tuštumos. Nereikia savęs graužti, pergyventi ar pavydėti kitiems meistrams. Šitas kelias veda link sveikatos pablogėjimo, draugiškų santykių su kitais meistrais ir klientų netekimo. Geriau užsiimkite saviugda, tobulinkite savo įgūdžius, mokykitės, leiskite laisvą laiką naudingai. Žinios duoda pasitikėjimą savimi ir savo darbu, todėl baimės dingsta savaime. Su laiku Jūsų darbo knyga prisipildys nuostabiais žmonėmis, būtent tokiais, kokių Jūs nusipelnėte. Dar geriau - ateis laikas kai patys galėsite rinktis, nes juk ir Jūs turite jaustis komfortiškai su savo klientu.


Konkurencijos baimė


Dažai būna, kad meistrai, nuolat lankydamiesi mokymuose ir seminaruose, bei žinodami kai kurias darbo paslaptis, nutyli apie jas dėl konkurencijos baimės. Prisiminkite, kad yra tik apie dvidešimt procentų klientų, kuriems visiškai nerūpi, kas juos aptarnaus. Kiti - patys renkasi meistrą. Tai ar verta jaudintis dėl šių dvidešimties procentų? Ar verta pyktis, įsižeisti, aiškintis santykius? Paleiskite šią baimę. Drąsiai dalinkitės savo patirtimi ir informacija, padėkite, palaikykite ir auginkime vieni kitus! Tuomet turėsite kolegas, o ne konkurentus.


Per brangu


Ar kada nors girdėjote apie posakį, kad pigu yra brangu? Tikėtina, kad pigi paslauga arba priemonė nebus aukštos kokybės ir nesuteiks reikiamo poveikio, todėl galiausiai teks pakloti dvigubai daugiau, kad pasiekti reikiamą rezultatą. Kaina yra tai, ką mokame, o vertė tai - ką gauname. Klientai tai supranta. Sutelkite dėmesį ne į kainą, o į tai, kokią vertę kuriate klientui ir jis visuomet pas Jus sugrįš.
Ko tikisi klientas užsiregistruodamas į procedūrą pas pėdų priežiūros specialistą? Jis tikisi, kad Jūs padėsite išspręsti jo problemą. Nepaslaptis, kad 50 % rezultato priklauso nuo meistro atliekamos procedūros ir 50 % nuo priežiūros namuose. Todėl būkite kur kas daugiau nei "pėdų meistras", būkite savo srities ambasadorius, kuris nukreips savo klientą teisingu keliu ir pasiūlys profesionalią kosmetiką priežiūrai namuose.
Baltic Foot siūlo rinktinius prekės ženklus meistro darbui bei priežiūrai namuose. Dirbame tam, kad sukurti kuo didesnę vertę Jums ir Jūsų klientams. Jei nesate tikri: Ar verta? Kokios sąlygos? Kokią kosmetiką pasirinkti? Kiek investicijų reikės? Kokią naudą gausite? - užsiregistruokite į nemokamą 15 min. konsultaciją ir mes Jums papasakosime plačiau! Užpildykite savo duomenis nuorodoje žemiau -> skiltyje SUSISIEKITE ir aptarsime linkamą laiką!

 

https://balticfoot.lt/distribucija

Atgal