"Prastos kokybės atmintis išlieka ilgiau nei trumpas džiaugsmas dėl mažos kainos!" - sako Clauberg instrumentų gamintojas Solingen regione, kurio žnyplių kaina siekia 60-90 € už vnt.

Šią kainą pagrinde lemia itin aukšti reikalavimai medžiagų kokybei, gaminimo procesams ir plieno grūdinimo cechui, ko pasekoje išgaunamas ilgaamžis produktas, galintis tarnauti dešimtis metų.

Vokietijoje yra miestas pavadinimu Solingen, kuriame pagaminti instrumentai kokybes prasme reitinguojami itin aukštai dėl šiam miestui priskirtų aukštų sertifikavimo kriterijų. Solingen gali būti prilygintas Champagne regionui, kuriame pagamintas gėrimas gali būti vadinamas tikruoju šampanu.

Manikiūro, pedikiūro ir pėdų priežiūros įrankiams šiame regione visos medžiagos turi griežtai atitikti DIN EN 10088 - X20Cr13 standartus, o plieno kietumas negali būti žemesnis nei:

Nagų žnyplių: 48 HRc
Odelių žnyplių: 46 HRc

Su šiuo indikatoriumi galima pasiekti gerą įrankio aštrumą, kad pjūvis būtų minkštas ir tvarkingas. Didelio kietumo įrankius sunkiau pagaminti ir pagaląsti, todėl jie yra brangesni. Kuo didesnis medžiagos kietumas, tuo aštriau galima pagaląsti įrankio pjovimo briaunas.

Be to, Clauberg Solingen įrangiai yra rankų darbo, kas lemia ypatingą tikslumą ir kruopštumą. Naudojamas nerūdijantis plienas pagamintas išskirtinai Vokietijoje. Kūrimas, gamyba, kokybė ir dizainas susijungia į Clauberg instrumentus užtikrindami ilgą tarnavimo laiką, malonų darbą ir profesinę eleganciją Jums.

Atgal