Vienkartiniai šlifavimo gaubteliai LUKAS SK PODO 10 mm (apvalūs)

Vienkartiniai šlifavimo gaubteliai LUKAS SK PODO 10 mm (apvalūs)

Apvalūs. Mažiausio grūbumo (320 gr), vidutinio grūbumo (150 gr) ir grubūs (80 gr).

10 vnt pakuotėje

Kilmės šalis: Vokietija

Prekės kodas: LUK011 / LUK010 / LUK001

9,80 €
Kaina meistrams
Abrazyvas
Kiekis:

Detaliau

Gaubteliai palengvina darbą ir pagreitina procedūros atlikimą

Gaubteliai su korundo danga, su trimis grūdėtumo lygiais yra žymiai veiksmingesni nei analogiški instrumentai.

Minkštesnis poveikis

Dirbant su gaubteliais nereikia didelio slėgio/spaudimo. Apdorojimo metu eikvojama mažiau jėgų. Nėra traumuojančio odos poveikio.

Nėra prilipimo efekto

Nėra prilipimo ant antgalio paviršiaus efekto, todėl nesikaupia odos likučiai, kurie trukdo dirbti ir sumažina higienos lygį.

Apie gamintoją

LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG, kuri yra viena iš technologiškai pirmaujančių frezavimo, šlifavimo, poliravimo ir pjovimo sisteminių sprendimų gamintojų, įsikūrusi didžiojoje Kelno srityje, Oberbergo rajone. Šis kompanijos asortimente: frezavimo, poliravimo ir pjovimo įrankiai, pavaros mašinos ir platus priedų pasirinkimas.

Visi LUKAS gaminami ir parduodami produktai pasižymi aukščiausia kokybe, tokia kaip galingumu, ilgu tarnavimo laiku, puiki ergonomika ir geriausiais rezultatais šlifuojant, pjaustant, frezuojant ar poliruojant.

LUKAS reikalavimas yra suderinti kokybę ir saugumą. Didžiausias dėmesys visada skiriamas naujovėms ir technologijoms iš įvairių pramonės šakų. Šiuo požiūriu LUKAS labai anksti paliko savo pėdsaką rinkoje.

Turėdamas apie 700 darbuotojų, pažangiausias gamybos vietas Vokietijoje, Čekijoje ir Pietų Afrikoje, sukaupęs didžiulę patirtį ir platų produktų portfelį, LUKAS yra tvirtai įsitvirtinusi rinkose. Žmogiška, į klientą orientuota, lanksti ir labai novatoriška kompanija.

Tarptautiniu mastu veikianti įmonė, turinti filialus ir atstovybes Europoje, Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir Okeanijoje, turi daugiau nei 80 metų patirtį gaminant sisteminius sprendimus automobilių, aviacijos, kosmoso, aplinkos ir energetikos pramonei bei statybų pramonei ir prekyba.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*