Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Vienkartinės šlifavimo kepurėlės LUKAS THERMO 13 mm

Vienkartinės šlifavimo kepurėlės LUKAS THERMO 13 mm

Mažiausio grūbumo, vidutinio grūbumo ir grūbus. 10 vnt pakuotėje

11,50 €
Kaina meistrams
Abrazyvas
Kiekis:

Apie gamintoją

LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG, kuri yra viena iš technologiškai pirmaujančių frezavimo, šlifavimo, poliravimo ir pjovimo sisteminių sprendimų gamintojų, įsikūrusi didžiojoje Kelno srityje, Oberbergo rajone. Šis kompanijos asortimente: frezavimo, poliravimo ir pjovimo įrankiai, pavaros mašinos ir platus priedų pasirinkimas.

Visi LUKAS gaminami ir parduodami produktai pasižymi aukščiausia kokybe, tokia kaip galingumu, ilgu tarnavimo laiku, puiki ergonomika ir geriausiais rezultatais šlifuojant, pjaustant, frezuojant ar poliruojant.

LUKAS reikalavimas yra suderinti kokybę ir saugumą. Didžiausias dėmesys visada skiriamas naujovėms ir technologijoms iš įvairių pramonės šakų. Šiuo požiūriu LUKAS labai anksti paliko savo pėdsaką rinkoje.

Turėdamas apie 700 darbuotojų, pažangiausias gamybos vietas Vokietijoje, Čekijoje ir Pietų Afrikoje, sukaupęs didžiulę patirtį ir platų produktų portfelį, LUKAS yra tvirtai įsitvirtinusi rinkose. Žmogiška, į klientą orientuota, lanksti ir labai novatoriška kompanija.

Tarptautiniu mastu veikianti įmonė, turinti filialus ir atstovybes Europoje, Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir Okeanijoje, turi daugiau nei 80 metų patirtį gaminant sisteminius sprendimus automobilių, aviacijos, kosmoso, aplinkos ir energetikos pramonei bei statybų pramonei ir prekyba.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*