Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Sąsagos PODOfix, 8 vnt
  • N

Sąsagos PODOfix, 8 vnt

Sąsaga – plokštelė, kuri veikia kaip spyruoklė, specialiais klijais pritvirtinama ant nago paviršiaus ir pamažu lengvai tempdama tiesia augantį nagą.

77,00 €
Kaina meistrams
Dydis
Kiekis:

Detaliau

Podofix – tai įtaisas, kuris pakelia įaugusį nagą, padeda sumažinti spaudimą nago voleliui ir uždegiminius procesus jame, ko pasekoje išnyksta skausmas ir, kas svarbiausia, vyksta vis progresuojanti nago korekcija. Šios metodikos veikimo principas panašus į stomatologinius dantų breketus: ant deformuoto nago jo laipsniškam pakėlimui ir ištiesinimui tvirtinama elastinga plokštelė iš metalo ir plastiko. Veikdama kaip spyruoklė, sąsaga ištraukia nago kraštus, ištiesindama jį ir neleisdama deformuotis. Ji rekomenduojama deformuoto ir įaugusio nago gydymui, taip pat odos volelio granuliacijos prevencijai. Gydymo rezultatas – skausmo išnykimas ir, svarbiausia, stabili augančio nago korekcija. Podofix lieka ant nago nuo 14 dienų iki 2 mėnesių. Po to ji turi būti pašalinta arba pakeista. Elastinga plokštelė yra lengvai tvirtinama ant probleminės nago zonos arba šalia jos. Dydį reikėtų parinkti taip, kad ji gerai priglustų prie pažeisto nago krašto, bet neišeitų už jo. Šis metodas priskiriamas prie nechirurginės onchokriptozės korekcijos naudojant sąsagą-plokštelę, tai leidžia išvengti chirurginės intervencijos. Dėl savo mažo dydžio Podofix nepastebima, netrukdo avalynės avėjimui, ir net sporto treniruotėms. Pageidaujant plokštelę galima net dengti nagų laku.

Apie gamintoją

3TO GmbH - vokiečių kompanija, kuri specializuojasi šiuolaikinių įaugusių nagų korekcijos sistemų gamyboje. Gaminius kuria inžinieriai ir specialistrai Bavarijoje. Kiekvienas gamybos žingsnis nuo žaliavos atrinkimo iki produkto supakavimo yra griežtai kontroliuojamas. 

Įmonė rinkoje dalyvauja kaip daugiau nei 25 metus. Visi produktai paruošti naudojimui.

3TO GmbH sertifikuoti specialistai rengia podologus visoje Vokietijoje, mažose grupėse (daugiausia keturi dalyviai).

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*