Sąsagos PODOstripe, 8 vnt

Sąsagos PODOstripe, 8 vnt

Naudojant naująją PODOSTRIPE priklijuojamą sąsagą, dabar podologams tapo dar lengviau sumažinti savo pacientų skausmą ir diskomfortą. PODOSTRIPE Glue-on Brace terapija užtikrina sveiką nagų augimą. Pakėlus įaugusį nagą, PODOSTRIPE sąsagos gali akimirksniu numalšinti skausmą ir taip neuždelsiant pagerinti bendrą paciento būklę.

Dydžiai: SX, S, M, L

Kilmės šalis: Vokietija

Prekės kodas: 3TO010 / 3TO011 / 3TO012 / 3TO013

77,00 €
Kaina meistrams
Dydis
Kiekis:

Detaliau

Patentuota PODOSTRIPE technologija sujungia visus šiuolaikinės ortoniksijos privalumus viename gaminyje: patogus montavimas ir maksimalūs rezultatai. Dėl minkštos medžiagos sąsagą galima naudoti ant visų formų nagų ir beveik visais atvejais, kai yra deformuoti, įaugę ir skausmingi nagai.

PODOSTRIPE taip pat tinka kosmetinei deformuotų nagų korekcijai ir diabetikams. Jį gali taikyti patyrę pėdų ekspertai ir pradedantieji. Be to, PODOSTRIPE garantuoja greitą skausmo malšinimą pacientui ir yra beveik nepastebimas.

TAIKYMO SRITYS

Su šia nauja sąsaga visiems pacientams, įskaitant rizikos pacientus ir vaikus, kurių nagai yra įaugę, susisukę ar deformuoti, galima greitai ir be problemų padėti. Tai užtikrina greitą skausmo malšinimą ir ilgalaikę gydymo sėkmę. Be to - labai paprastas montavimas. 

Kadangi PODOSTRIPE medžiaga yra minkšta, breketą galima lengvai uždėti ant susuktų nagų. Kraštai ir stipriai išlenkti nagai nebėra kliūtis klijavimo technikai.

Terapijos metodas taip pat rekomenduojamas vaikams, didelės rizikos pacientams ir diabetikams.

Apie gamintoją

3TO GmbH - vokiečių kompanija, kuri specializuojasi šiuolaikinių įaugusių nagų korekcijos sistemų gamyboje. Gaminius kuria inžinieriai ir specialistrai Bavarijoje. Kiekvienas gamybos žingsnis nuo žaliavos atrinkimo iki produkto supakavimo yra griežtai kontroliuojamas. 

Įmonė rinkoje dalyvauja kaip daugiau nei 25 metus. Visi produktai paruošti naudojimui.

3TO GmbH sertifikuoti specialistai rengia podologus visoje Vokietijoje, mažose grupėse (daugiausia keturi dalyviai).

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*