Antiseptinis keratolitas Prontoman Spray

Antiseptinis keratolitas Prontoman Spray

Antiseptinis purškalas ir suragėjusios odos minkštiklis

8,50 €
Kaina meistrams
Talpa
Kiekis:

Detaliau

Efektyvus, odą tausojantis ir drėkinantis antiseptikas. Minkština nuospaudas (tame tarpe ir ponagines) ir suragėjusią odą, padeda saugiai ir efektyviai ją pašalinti. Naudodami šį preparatą lengvai pašalinsite suragėjusią odą skalpeliu arba kiurete. Frezą rekomenduojame naudoti tik ant sausos odos. Galima naudoti atliekant manikiūro procedūras: minkština odeles ir nereikia naudoti papildomo antiseptiko. Sertifikuotas medicininis produktas.

Pagamintas Poliheksanido pagrindu. Poliheksanidas jau seniai įsitvirtino kaip terapinis preparatas, kuris plačiai naudojamas ypač blogai gyjančioms ir jautrioms diabetu sergančių žmonių žaizdoms gydyti.

Poliheksanido išskirtinumas yra tai, kad jis veikia daugybę bakterijų, grybelių ir virusų, įskaitant hepatitą ir ŽIV. Jis nesukelia alerginių reakcijų, todėl jis naudojamas net kontaktinių lęšių tirpaluose. Taip pat jis nėra absorbuojamas dėl didelės molekulinės masės ir lieka ant žaizdos paviršiaus.

Pėdų priežiūroje poliheksanidas pradėtas vartoti kartu su betainu, kuris efektyviai minkština šiurkščius audinius. Palaikius tirpalą ant odos po plevele, šiurkštūs audiniai, nuospaudos ir įaugę nagai gali būti neskausmingai pašalinami net patiems jautriausiems žmonėms. 

Pirmasis prekės ženklas, išleidęs paruoštą naudoti tirpalą su poliheksanidu ir betainu, buvo vokiečių „ProntoMan“, įkurtas 1998 m, gaminantis kosmetiką pėdų priežiūros rinkai. Jų putos, geliai ir purškalai yra skirti pagreitinti ir supaprastinti pėdų priežiūros procesą ir padaryti klientų priežiūrą namuose saugesnę ir efektyvesnę.

Veikliosios medžiagos

  • Poliheksanido chloridas
  • Betainas

Naudojimas

Naudoti prieš pradedant procedūrą kaip antiseptiką. O taip pat suragėjusios odos minkštinimui - gausiai užtepkite purškalo, leiskite 3-4 minutes įsigerti. Jei reikia - pakartokite. Kad sustiprintumėte efektą, gausiai užpurškite, uždėkite servetėlę ir plevelę - po 10 minučių pabalusi masė lengvai pašalinama įrankiu. 

Indikacijos

  • Neščiosioms ir žindyvėms vartoti tik pasitarus su gydytoju
  • Tinka vaikams nuo 3 metų
  • Tinka žmonėms sergantiems diabetu
  • Tinka žmonėms su atopiniu dermatitu

Sudėtis

Aqua purificata, 0,1% Undecylenamidopropyl-betain, 0,1% Polyaminopropyl-biguanide (Polyhexanid).

Kilmės šalis - Vokietija

Apie gamintoją

ProntoMan yra Prontomed GmbH prekės ženklas, Prontomed GmbH kuria, gamina ir parduoda novatoriškus medicinos, kosmetikos ir higienos produktus klinikų, praktikos, podologijos, grožio ir namų priežiūros sektoriams nuo 1998 m.

Kaip viena iš pasaulyje pirmaujančių poliheksanido technologijų kompanijų, Prontomed GmbH siūlo novatoriškus specialius higienos ir infekcijų apsaugos produktus įvairiose medicinos ir kosmetikos srityse. Prontomed GmbH garantuoja geriausią įmanomą kokybę!

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*