Apsauga nuo grybelio pėdoms Prontoman PROTECT Fuß

Apsauga nuo grybelio pėdoms Prontoman PROTECT Fuß

Higieninis purškalas apsaugantis nuo pėdų ir nagų grybelio. Talpa 75 ml.

13,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Skirtas naudoti po kiekvieno apsilankymo saunoje, baseine, sporto klube arba kai yra padidėjusi rizika užsikrėsti grybeliu. Taip pat tinka naudoti kaip pagalbinė priemonė esant grybelinei infekcijai. Pašalina 99,9% visų bakterijų, virusų ir grybelių. 

Specialiu elektrolizės metodu gaunamas labai efektyvus vandens ir druskos tirpalas, kuris, veikdamas, suyra į natūralias jo sudedamąsias dalis. Nepriklausomos ir sertifikuotos laboratorijos optimalų produkto dermatologinį tinkamumą įvertino kaip „labai gerą“. 

Ideliai tinka vartotojams namuose. Tinka vaikams, diebetikams ir alergiškiems žmonėms. Turi dezodoruojantį poveikį - naikina nemalonų kvapą. Nesausina odos, be alkoholio.

Veikliosios medžiagos

Elektrochemiškai aktyvuotas mineralinės druskos tirpalas

Naudojimas

Naudoti kasdien arba iškart po apsilankymo baseine, saunoje, po bendro naudojimo avalynės avėjimo ir kt. Purkšti ant sausų pėdų ir leiskite išdžiūti. Esant grybeliui (kaip pagalbinę priemonę gydymui) purškalą naudokite 2 kartus dienoje.

Indikacijos

  • Neščiosioms ir žindyvėms vartoti tik pasitarus su gydytoju
  • Tinka vaikams nuo 3 metų
  • Tinka žmonėms sergantiems diabetu
  • Tinka žmonėms su atopiniu dermatitu
  • Tinka alergiškiems žmonėms

Sudėtis

Demineralisiertes Wasser, Natriumhypochlorit* < 0,1% (*elektrochemisch aktiviertes Mineralsalz).

Kilmės šalis - Vokietija. 

Apie gamintoją

ProntoMan yra Prontomed GmbH prekės ženklas, Prontomed GmbH kuria, gamina ir parduoda novatoriškus medicinos, kosmetikos ir higienos produktus klinikų, praktikos, podologijos, grožio ir namų priežiūros sektoriams nuo 1998 m.

Kaip viena iš pasaulyje pirmaujančių poliheksanido technologijų kompanijų, Prontomed GmbH siūlo novatoriškus specialius higienos ir infekcijų apsaugos produktus įvairiose medicinos ir kosmetikos srityse. Prontomed GmbH garantuoja geriausią įmanomą kokybę!

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*