Pėdų dezodorantas SÜDA Fussdeospray

Pėdų dezodorantas SÜDA Fussdeospray

Apsaugo nuo per didelio prakaitavimo, dezodoruoja prakaituojančias pėdas. 100 ml

14,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Paskirtis

Pėdų dezodorantas apsaugantis nuo per didelio prakaitavimo, dezodoruoja prakaituojančias pėdas. Naikina nemalonų kvapą, suteikia ilgalaikį gaivos pojūtį, tonizuoja. 

Veikliosios medžiagos

  • Ramunėlės
  • Farnezolis
  • Bisabololis

Naudojimas

Naudoti kasdien. Purkšti tiesiai ant odos, taip pat į batų vidų. Po panaudojimo leisti produktui įsigerti 1–2 minutes. Esant itin dideliam prakaitavimui naudoti du kartus dienoje.  Vengti patekimo į akis.

Indikacijos

Produktą vartoti įsitikinus, kad nėra alerginės reakcijos bent vienai iš sudedamūjų dalių.

  • Tinka vartoti vaikams nuo 3 metų
  • Nėščiosioms ir žindančioms moterms prieš naudojimą pasikonsultuoti su gydytoju
  • Diabetu sergantiems žmonėms prieš vartojimą pasikonsultuoti su gydytoju 
  • Atopiniu dermatitu sergantiems žmonėms prieš naudojimą pasikonsultuoti su gydytoju 

Sudėtis

Isopropyl Alcohol, Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/capric Triglyceride, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, L-menthol, Bisabolol, Lactic Acid, Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Farnesol, Undecylenamide Dea.

Apie gamintoją

SÜDA buvo įkurta 1924 m. vokiečių juvelyrų mieste Pforzheime ir iš pradžių specializavosi juvelyrikos įrangos gamyboje. Vokiečių meistrų kartų tradicijų tęstinumas leido išsaugoti tą originalų „juvelyrikos“ požiūrį į pedikiūrą iki pat šiol, todėl šiandien SÜDA yra viena didžiausių podologijos ir pedikiūro produktų gamintoja pasaulyje - daugiau nei 100 000 specialistų visame pasaulyje teikia pirmenybę šios įmonės gaminiams.

Nepriekaištinga vokiečių kokybė ir novatoriškos SÜDA technikos leis rasti tinkamą sprendimą bet kokiose situacijose, su kuriomis susiduria pėdų priežiūros specialistai ir pedikiūro meistrai.

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*