Elektrinė batų džiovyklė su dezinfekcine sistema Dry Baltic

Elektrinė batų džiovyklė su dezinfekcine sistema Dry Baltic

Kompaktiška batų džiovyklė su inovatyvia dezinfekcine sistema - ozono pagrindu, efektyviai išdžiovina ir rūpestingai dezinfekuoja visų tipų avalynę.


Prekės kodas: DRY001

49,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Geriausiai parduodamas ir geriausiai įvertintas nešiojamas batų džiovintuvas Europoje. Su Dry Baltic pamiršite apie drėgnus ir blogo kvapo batus: jis dezinfekuoja, valo ir džiovina. 

Ypatybės:

  • Pašalina blogą kvapą, bakterijas ir grybelius
  • Lengva naudoti: automatiškai sustoja dėl įmontuoto laikmačio. Paruošta per 4-8 valandas.
  • Rekomenduoja pedikiūro meistrai. Veiksmingas nuo pėdų ir nagų grybelio.
  • Tinka prie visų rūšių batams: sportiniams, žygio, odiniams batams ir kt.

Dry Baltic ozonu ir šiltu oru (40°C) palaipsniui pašalina prakaitą ir drėgmę iš vidaus. Ši temperatūra tinka visoms medžiagoms, nuo sportinių ir žygio batų iki odinių ir zomšinių batų.

Lengva naudoti: sustoja automatiškai

Naudoti Dry Baltic paprasta: įstatykite džiovintuvo padukus į batus ir įjunkite jungiklį. Vakare įdėkite Dry Baltic į batus ir kitą rytą jie vėl bus švieži ir sausi. Po 8 valandų programa automatiškai išsijungia dėl integruoto laikmačio. Jei Jūsų batai nėra labai drėgni, galite rankiniu būdu išjungti Dry Baltic anksčiau.

Idealiai tinka kelionėms

Su Dry Baltic batų džiovintuvu Jūsų batai greitai taps šviežūs, sausi ir higieniškai švarūs. Tai malonu ne tik namuose, bet ir keliaujant. Dėl kompaktiško dydžio ir patogaus kelioninio maišelio Dry Baltic galite pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte.

Tinka visų tipų batams.

Dry Baltic džiovina ir valo visas medžiagas. Dėl to šis prietaisas tinka sportiniams batams, žygio batams, odiniams batams, darbo batams, pirštinėms šlepetėms ir kitai kasdienei avalynei.

Pasirūpinkite savo avalynės higiena

Šilta, drėgna aplinka Jūsų batuose yra ideali terpė veistis grybeliams ir bakterijoms. Vidutiniškai batuose susiformuoja daugiau nei 400 000 bakterijų ir grybelių! Dėl to batai turi blogą kvapą, taip pat gali atsirasti pėdų ir nagų grybelis. Todėl svarbu, kaip ir drabužius, kojines ir apatinius, reguliariai valyti ir džiovinti batus.

Dry Baltic rekomenduoja pedikiūro ir pėdų priežiūros meistrai kaip veiksmingos pėdų ir nagų grybelio gydymo priemonę. Apsaugokite nuo pakartotinio užsikrėtimo grybeliais ir bakterijomis naudodami Dry Baltic batų džiovintuvą. 

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*