Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 60,00 € ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!
Elektrinis batų džiovintuvas su valymo sistema Shoefresh Mini
  • N

Elektrinis batų džiovintuvas su valymo sistema Shoefresh Mini

Galingas batų džiovintuvas su inovatyvia valymo sistema puikiai išdžiovina ir valo visų tipų avalynę

55,00 €
Kaina meistrams
Kiekis:

Detaliau

Geriausiai parduodamas ir geriausiai įvertintas nešiojamas batų gaiviklis Europoje. Su Shoefresh Mini pamiršite apie drėgnus ir blogo kvapo batus: jis gaivina, gavo ir džiovina. 

Ypatybės:

  • Pašalina blogą kvapąl, bakterijas ir grybelius
  • Lengva naudoti: automatiškai sustoja dėl įmontuoto laikmačio Paruošta per 4-8 valandas.
  • Rekomenduoja pedikiūro meistrai. Veiksmingas nuo pėdų ir nagų grybelio.
  • Tinka prie visų rūšių batų: (sportinių) batų, aulinių batų ir kt.

Shoefresh Mini šiltu oru (40°C) palaipsniui pašalina prakaitą ir drėgmę iš vidaus. Ši temperatūra tinka visoms medžiagoms, nuo sportinių batų ir treniruoklių iki odinių ir zomšinių batų.

Lengva naudoti: sustoja automatiškai

Naudoti „Shoefresh Mini“ paprasta: įkišite batų džiovintuvus į batus ir įjunkite jungiklį. Vakare įdėkite Shoefresh Mini į batus ir kitą rytą jie vėl bus švieži ir sausi. Po 8 valandų programa automatiškai išsijungia dėl integruoto laikmačio. Jei Jūsų batai nėra labai drėgni, galite rankiniu būdu išjungti Shoefresh Mini anksčiau.

Idealiai tinka kelionėms

Su Shoefresh Mini batų džiovintuvu jūsų batai greitai taps šviežūs, sausi ir higieniškai švarūs. Tai malonu ne tik namuose, bet ir keliaujant. Dėl kompaktiško dydžio ir patogaus kelioninio maišelio Shoefresh Mini galite pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte.

Tinka visų tipų batams.

Shoefresh Mini džiovina ir valo visas medžiagas. Dėl to šis prietaisas tinka sportiniams batams, treniruočių avalynei, odiniams batams, darbo batams, šlepetėms ir (bokso) pirštinėms ir kt.

Laikykite savo batus higieniškai švarius

Šilta, drėgna aplinka jūsų batuose yra ideali terpė veistis grybeliams ir bakterijoms. Vidutiniškai batuose yra daugiau nei 400 000 bakterijų ir grybelių! Dėl to batai smirda, taip pat gali atsirasti pėdų ir nagų grybelis. Todėl svarbu, kaip ir drabužius, kojines ir apatinius, reguliariai valyti ir džiovinti batus.

Shoefresh rekomenduoja daugiau nei 3 300 pedikiūro ir pėdų priežiūros meistrų kaip veiksmingos pėdų ir nagų grybelio gydymo priemonę. Apsaugokite nuo pakartotinio užsikrėtimo grybeliais ir bakterijomis naudodami Shoefresh Mini batų gaiviklį.

Apie gamintoją

Didžiuojamės 7 metų aukščiausios kokybės garantija.

Būdamas sportiškai nusiteikusios šeimos tėvas, Antonas van den Brandas visada susidurdavo su pasikartojančia problema: namuose buvo dvokiantys batai. Ypač kai vaikai pasiekia brendimą ir kenčia nuo prakaituojančių pėdų. Tėtis ir dukra Renée yra fanatiški lauko ritulio žaidėjai ir kaip niekas kitas žino baisų šlapių sportinių batų kvapą. Džiovinti juos ant šildytuvo ar laikraščių buvo per lėta, o batai vis smirdėjo. Jie išbandė kvapų neutralizatorius, miltelius, purškiklius, kamšalus ir kvepiančius karoliukus. Tačiau ne kartą šeima nusivylė šių priemonių poveikiu. Be to, juos buvo nepraktiška naudoti, o tai reiškė, kad jie dulkijo stalčiuje. Tikrai turėjo būti geresnis sprendimas.

Shoefresh mažmeninės prekybos vietos

Šiuo metu Shoefresh parduodamas daugiau nei 400 mažmeninės prekybos vietų. Tai daugiausia sporto parduotuvės, motociklų parduotuvės ir prekybos centrai. Be to, „Shoefresh“ parduoda vis daugiau pedikiūro ir pėdų priežiūros meistrų. 

Susisiekite
Žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*